Biuletyn Informacji Publicznej
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łysomicach

Wyszukiwarka

Odnośniki

  • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

    www.bip.gov.pl
  • www.gopslysomice.pl
  • Fotokod z linkiem do tej strony

    Fotokod

Przejdź do: www.gopslysomice.pl

Treść strony

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej:

Anna Tokarska
tel. 508-394-505
e-mail: a.tokarska@gopslysomice.pl

 

Główny księgowy:

Barbara Trojnacka
tel. 508-394-505
e-mail: b.trojnacka@gopslysomice.pl

Księgowa
Renata Kleszcz
tel. 508-394-505
e-mail: r.kleszcz@gopslysomice.pl

w zastępstwie: Anna Sołtysińska

e-mail: a.soltysinska@gopslysomice.pl

 

Administrator, pracownik ds. dodatków mieszkaniowych i energetycznych:

Anna Kutyła
tel. 508-394-505
e-mail: a.kutyla@gopslysomice.pl

 

Świadczenia rodzinne:

ZASIŁKI RODZINNE

Małgorzata Olszewska
Tel. 798-320-078
e-mail: m.olszewska@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

 

STYPENDIA SZKOLNE, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Monika Kałaska
Tel. 798-320-078
e-mail: m.kalaska@gopslysomice.pl

Pokój Nr 5

 

KARTA DUŻEJ RODZINY,  ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, SPECJALNY ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE, ZASIŁEK DLA OPIEKUNA, DŁUŻNICY ALIMENTACYJNI

Renata Auguścińska-Szymańska
Tel. 798-320-078
e-mail: r.auguscinska@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

 

Świadczenia wychowawcze 500+

Beata Kozieł
Tel. 798-320-078
e-mail: b.koziel@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

 

Pracownicy socjalni:

Kalinowska Aneta
tel. 508-394-505
e-mail: a.kalinowska@gopslysomice.pl

Monika Frankowicz
tel. 508-394-505
e-mail: m.frankowicz@gopslysomice.pl

 

Aleksandra Ostrowska
tel. 501-804-049
e-mail: a.ostrowska@gopslysomice.pl

Anna Cieplak  
e-mail: a.cieplak@gopslysomice.pl

w zastępstwie: Aleksandra Król
e-mail: a.kielkowska@gopslysomice.pl
tel. 501-804-049

 

Przewodniczący zespołu interdyscyplinarnego:

Monika Frankowicz
tel. 508-394-505

 

Opiekunki środowiskowe:

Justyna Wrzesińska

Hanna Lalik

Hanna Maćkowska

Krystyna Grzywaczewska
 

 

Metryka

  • opublikował: Anna Sołtysińska
    data publikacji: 2017-09-13 10:02
  • zmodyfikował: Anna Kutyła
    ostatnia modyfikacja: 2020-02-07 14:44

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 903
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-02-07 14:44