Biuletyn Informacji Publicznej
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łysomicach

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.gopslysomice.pl

Treść strony

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Kierownik 
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej:

Anna Tokarska
tel. 508-394-505
e-mail: a.tokarska@gopslysomice.pl

Główny księgowy:

Beata Chmielak
tel. 669-737-572
e-mail: b.chmielak@gopslysomice.pl

Księgowa

Anna Sołtysińska
tel. 669-737-572
e-mail: a.soltysinska@gopslysomice.pl

Świadczenia rodzinne:

ZASIŁKI RODZINNE

Małgorzata Olszewska
Tel. 798-320-078
e-mail: m.olszewska@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

STYPENDIA SZKOLNE, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Monika Kałaska
Tel. 798-320-078
e-mail: m.kalaska@gopslysomice.pl

Pokój Nr 5

KARTA DUŻEJ RODZINY,  ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, SPECJALNY ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE, ZASIŁEK DLA OPIEKUNA, DŁUŻNICY ALIMENTACYJNI, DODATKI MIESZKANIOWE, DODATKI ENERGETYCZNE

Renata Auguścińska-Szymańska
Tel. 798-320-078
e-mail: r.auguscinska@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZE 500+, DODATEK OSŁONOWY

Beata Kozieł
Tel. 798-320-078
e-mail: b.koziel@gopslysomice.pl
Pokój Nr 5

Pracownicy socjalni:

Kalinowska Aneta
tel. 508-394-505
e-mail: a.kalinowska@gopslysomice.pl

Monika Frankowicz
tel. 508-394-505
e-mail: m.frankowicz@gopslysomice.pl

Aleksandra Ostrowska
tel. 501-804-049
e-mail: a.ostrowska@gopslysomice.pl

Anna Cieplak  
e-mail: a.cieplak@gopslysomice.pl

tel. 501-804-049

Iwona Gachewicz
e-mail: i.gachewicz@gopslysomice.pl
tel. 501-804-049

Asystent Rodziny, Zamówienia publiczne

Anna Kutyła
e-mail: a.kutyla@gopslysomice.pl
tel. 695-503-644

Przewodniczący zespołu interdyscyplinarnego:

Monika Frankowicz
tel. 508-394-505

Opiekunki środowiskowe:

Justyna Wrzesińska
Hanna Lalik
Krystyna Grzywaczewska
Agnieszka Malkowska

 

Metryka

  • opublikował: Anna Sołtysińska
    data publikacji: 2017-09-13 10:02
  • zmodyfikował: Anna Kutyła
    ostatnia modyfikacja: 2022-09-02 08:52

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5870
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-09-02 08:52:51