Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej:

Anna Tokarska
tel. 508-394-505
e-mail: a.tokarska@gopslysomice.pl

 

Główny księgowy:

Barbara Trojnacka
tel. 508-394-505
e-mail: b.trojnacka@gopslysomice.pl

Księgowa
Renata Kleszcz
tel. 508-394-505
e-mail: r.kleszcz@gopslysomice.pl

 

Administrator, pracownik ds. dodatków mieszkaniowych i energetycznych:

Anna Sołtysińska
tel. 508-394-505
e-mail: a.soltysinska@gopslysomice.pl

Świadczenia rodzinne:

ZASIŁKI RODZINNE

Małgorzata Olszewska
Tel. 798-320-078
e-mail: m.olszewska@lysomice.pl
Pokój Nr 5

 

STYPENDIA SZKOLNE, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Monika Kałaska (w zastępstwie Anna Wydra e-mail: a.wydra@gopslysomice.pl)
Tel. 798-320-078
e-mail: m.kalaska@lysomice.pl
Pokój Nr 5

 

KARTA DUŻEJ RODZINY,  ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, SPECJALNY ZASIŁEK OPIEKUŃCZY, ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE, ZASIŁEK DLA OPIEKUNA, DŁUŻNICY ALIMENTACYJNI

Renata Auguścińska-Szymańska
Tel. 798-320-078
e-mail: r.auguscinska@lysomice.pl
Pokój Nr 5

 

Świadczenia wychowawcze 500+

Beata Kozieł
Tel. 798-320-078
e-mail: b.koziel@lysomice.pl
Pokój Nr 5

 

Pracownicy socjalni:

Kalinowska Aneta
tel. 508-394-505
e-mail: a.kalinowska@gopslysomice.pl

Anna Kutyła
tel. 508-394-505
e-mail: a.kutyla@gopslysomice.pl

Aleksandra Ostrowska
tel. 501-804-049
e-mail: a.ostrowska@gopslysomice.pl

Anna Cieplak  - w zastępstwie Monika Frankowicz e-mail: m.frankowicz@gopslysomice.pl
tel. 501-804-049
e-mail: a.cieplak@gopslysomice.pl

Asystent rodziny:
Aleksandra Król

 

Przewodniczący zespołu interdyscyplinarnego:

Anna Kutyła
tel. 508-394-505

 

Opiekunki środowiskowe:

Justyna Wrzesińska

Hanna Lalik

Hanna Maćkowska

Opiekunka środowiskowa zatrudniona w ramach projektu "Pomocni dla Ciebie":

Krystyna Grzywaczewska
 

 

Metryka

  • opublikował: Anna Sołtysińska
    data publikacji: 2017-09-13 10:02
  • zmodyfikował: Anna Sołtysińska
    ostatnia modyfikacja: 2019-05-09 12:04

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 628
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-05-09 12:04

Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- miejsce przeszukiwania

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łysomicach

ul. Warszawska 19
87-148 Łysomice

NIP: 879-20-79-492
REGON: 340544863
Numer konta: 07 9511 0000 2002 0034 1480 0001

Dane kontaktowe

tel./fax 56 674-89-30
tel. 508-394-505, 501-804-049, 798-320-078

e-mail: gops@lysomice.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek 7:30 - 15:15

wtorek 7:30 - 16:30

środa 7:30 - 15:15

czwartek 7:30 - 15:15

piątek 7:30 - 15:15

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 13705
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-11-20 12:54

Stopka strony